Raktáros

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Energiaszektorban és hajóiparban tevékenykedő ügyfelünk egy 18 000 fős, 70 országban jelen lévő, finn központú cégcsoport tagja. Magyarországi szervizképviselete dinamikusan bővülő csapatába gyakorlattal rendelkező RAKTÁROS kollégát keres, ADMINISZTRÁTORI feladatkörrel egybe kötve.

Feladatok:

  • A raktározási folyamatok hatékonyságának folyamatos fejlesztése, racionalizálása,
  • A karbantartásokhoz szükséges alkatrész igények teljesítése,
  • A raktárkészletet képező alkatrészek nyilvántartása,
  • A szükséges fogyóeszközök, kisebb értékű alkatrészek helyi beszerzése, kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • A műhely állóeszközeinek nyilvántartása,
  • A műhely berendezések szükséges (éves, negyedéves) vizsgálatainak nyomon követése, felügyelete,
  • Új szerszám és eszközigények esetén a lehetséges beszállítók felkeresése, versenyeztetése, a termékek megrendelése,
  • Céges gépjárműpark menedzselése (szervizek intézése, kulcskiadás nyomon követése stb.),
  • Munkaruha, védőfelszerelés beszerzés, nyilvántartás, kiosztás, selejtezés,
  • Rendtartás a raktár területén és a hozzá tartozó irodarészen,rendszeresen előforduló fizikai munka,
  • Szoros együttműködés a műhely vezetőjével és a külső helyszíneken történő munkavégzés vezetőjével,
  • Műszerek, mérőeszközök nyilvántartása, kalibrációk lejártának nyomon követése a kalibrálást végző céggel együttműködve.

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség,
  • Minimum 3 év raktározásban szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Érvényes új típusú targoncavezető jogosítvány (OKJ-s bizonyítvánnyal),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás(elsősorban írásban),
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook),
  • Támogató attitűd,
  • Csapatmunka, hatékony kapcsolatteremtés a kollégákkal,
  • Priorizálási képesség.

Előnyök:

  • SAP ismeret,
  • Alapszintű műszaki tudás és érdeklődés,
  • Beszerzési tapasztalat,
  • Budaörshöz közeli lakóhely.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Létesítmény üzemeltetés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Munkavédelem / EHS

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budaörs, BITEP.
  • Amennyiben ajánlatunk elnyerte tetszését és szakmai kihívásnak érzi a feladatokat, kérjük, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.