Mélyépítési művezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretne egy, a magyarországi piacon kiemelkedő színvonalon teljesítő építőipari tevékenységet folytató vállalatnál dolgozni?
Mindig is olyan kollégákkal szeretett volna együtt dolgozni, akik több, mint 10 éves tapasztalattal rendelkeznek szakmájukban?
Rendelkezik legalább középfokú, építőipari végzettséggel és 2 éves kivitelezésben szerzett tapasztalattal?
Ezen felül kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készséggel rendelkezik?
Ugyan nem rendelkezik több éves tapasztalattal a szakmában, de fogékony, nyitott a tanulásra, új dolgok elsajátítására? Megbízónk az ilyen szakembereket is tárt karokkal várja!
Ha minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, JELENTKEZZEN, hiszen partnerünk pont ÖNT keresi!
Mit tudhatunk Megbízónkról?
Partnerünk 2012-ben alakult, magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat különböző magasépítési és közlekedésépítési létesítmények kivitelezése során keletkező  hulladékok begyűjtését, szállítását, kezelését végzi teljes-körűen, illetve egyéb mélyépítési és közlekedésépítési munkák kivitelezését végzi.
A cég vezető munkatársai 15 éves tapasztalattal rendelkeznek a kivitelezésben, illetve az építőipari hulladékkezelési területen.
Most feladataik jelentős bővülése miatt új kollégákat keresnek annak érdekében, hogy a tőlük megszokott kiváló színvonalú munkavégzés minőségét fenntarthassák.
Az alábbi pozíció betöltésére keresünk most új munkatársat: MÉLYÉPÍTÉSI MŰVEZETŐ
Abban az esetben Ön a tökéletes jelölt, ha...
  • Rendelkezik legalább középfokú, szakirányú végzettséggel
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalattal, amit kivitelezés területén szerzett
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretekkel, kiemelten MS Office termékcsalád (Word, Excel)
  • Kimagasló a szervező- és problémamegoldó készsége
  • Magas szintű a kommunikációs készsége
  • Önálló, megbízható munkaerő
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
Milyen feladatok várnak Önre?
  • Mélyépítési projektek napi szintű műszaki irányítása, kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése
  • A projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése
  • Munkahelyi adminisztráció
  • Költségkeret betartása
  • Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása
  • Kivitelezés minőségi ellenőrzése

Előnyt jelent, ha...

  • Hulladékgazdálkodás területén már tapasztalatot szerzett

Mit nyújt Önnek a cég?

  • Hosszútávú munkalehetőséget
  • Stabil hátteret
  • Versenyképes jövedelmet
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • Fiatalos légkört

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

A munkavégzés helye: Budapest és környéke

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.