Vállalati jogász

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk egy több iparágban működő vállalat, Pest megye nyugati részén. Dinamikus csapatába keresünk most gyakorlattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

VÁLLALATI JOGÁSZ

Feladatok:

  • Részvétel a Társaság működéséhez szükséges szerződések, belső szabályzatok, eljárásrendek, előkészítésében, kidolgozásában, aktualizálásban, bevezetésében
  • Társaság működésével kapcsolatos döntések jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelésének biztosítása
  • Napi szintű feladat a szerződések előzetes ellenőrzése, véleményezése, karbantartása, rendszerezése
  • Jogszabályfigyelés, törvényi változások hatásainak felmérése
  • A Társaság képviselete hatóságok előtt
  • Jogi tanácsadás a Társaság működésének valamennyi területén
  • Követelések jogi eljárás útján történő érvényesítése
  • Kapcsolattartás külső jogi partnerrel
  • Munkatársak jogi tanácsokkal való segítése, állásfoglalások készítése
  • Munkajogi kérdésekben a HR osztály támogatása

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság
  • Kiváló szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
  • Magas fokú lojalitás
  • B kategóriás vezetői engedély és gyakorlat

Előnyök:

  • Gazdasági jog területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol és/vagy egyéb idegen nyelvismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat stabil vállalati- háttér, kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat, főállású, határozatlan időre szóló munkaviszony, versenyképes bérezés, valamint változatos feladatok várják!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Ügyvéd/Jogász/Jogtanácsos
  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával, valamint bruttó bérigényének megjelölésével jelentkezzen rá!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.