Vállalati jogász

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk egy több iparágban működő vállalat, Pest megye nyugati részén. Dinamikus csapatába keresünk most gyakorlattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

VÁLLALATI JOGÁSZ

Feladatok:

  • Részvétel a Társaság működéséhez szükséges szerződések, belső szabályzatok, eljárásrendek, előkészítésében, kidolgozásában, aktualizálásban, bevezetésében
  • Társaság működésével kapcsolatos döntések jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelésének biztosítása
  • Napi szintű feladat a szerződések előzetes ellenőrzése, véleményezése, karbantartása, rendszerezése
  • Jogszabályfigyelés, törvényi változások hatásainak felmérése
  • A Társaság képviselete hatóságok előtt
  • Jogi tanácsadás a Társaság működésének valamennyi területén
  • Követelések jogi eljárás útján történő érvényesítése
  • Kapcsolattartás külső jogi partnerrel
  • Munkatársak jogi tanácsokkal való segítése, állásfoglalások készítése
  • Munkajogi kérdésekben a HR osztály támogatása

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság
  • Kiváló szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
  • Magas fokú lojalitás
  • B kategóriás vezetői engedély és gyakorlat

Előnyök:

  • Gazdasági jog területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol és/vagy egyéb idegen nyelvismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat stabil vállalati- háttér, kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat, főállású, határozatlan időre szóló munkaviszony, versenyképes bérezés, valamint változatos feladatok várják!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Ügyvéd/Jogász/Jogtanácsos
  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával, valamint bruttó bérigényének megjelölésével jelentkezzen rá!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.