Senior könyvelő - angol nyelvtudással

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Rendelkezik legalább 3-4 éves teljes körű könyvelői tapasztalattal?

Felsőfokú pénzügyi / számviteli / gazdasági végzettséggel?

Kommunikációképes angol nyelvtudással?

Erős Excel tudással?

Amennyiben IGEN, JELENTKEZZEN!

Mik a konkrét feladatok?

  • Tárgyi eszközök könyvelésének folyamatos ellenőrzése, nyomon követése, egyeztetése
  • Aktív, passzív elhatárolások képzése, feloldása, egyeztetése
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Szállító folyószámlák folyamatos nyomon követése és rendezése (a szállító csapat támogatása.)
  • Negyedéves cégautóadó analitika összeállítása és könyvelése, folyószámla rendszeres ellenőrzése és egyeztetése
  • Havi áfa analitika összeállítása és könyvelése
  • Részvétel a havi / negyedéves / éves zárásokban
  • Főkönyvelő munkájának segítése

Ki az ügyfelünk?

Ügyfelünk a világ több országában jelenlévő, flottakezeléssel és operatív lízinggel foglalkozó vállalat. Stratégiájának középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek érdekében a cég többféle szolgáltatást és innovatív megoldást kínál partnereik részére.
Munkavégzés helye: Budapest, pesti oldal
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérem magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá a rendszerünkön keresztül!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.