Közbeszerzési menedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk egy gyermekétkeztetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó cég. Albertirsai csapatukba keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

KÖZBESZERZÉSI MENEDZSER

Feladatok:

  • Új partnerek megkeresése, felkutatása
  • Piackutatások és statisztikák készítése
  • Kereskedelmi vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Támogatja az új telephelyek elindításához szükséges információáramlást és az információk naprakész kezelését
  • Megbeszélés emlékeztetők írása
  • Prezentációk készítése
  • Telefonhívások, levelezések lebonyolítása
  • Iratok szerkesztése, gépelése, megküldése
  • Iratok és dokumentációk nyilvántartásának naprakész vezetése
  • Egyéb szervezési, kapcsolattartási, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jogi tapasztalat szerződések kezelésében, megírásában, értelmezésében
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó megjelenés
  • Jó kommunikációs készség
  • Office alkalmazások (Word, Excel) jó gyakorlati ismerete és használata
  • Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodás, csapatszellem

Előnyök:

  • Jogi asszisztens végzettség
  • Közbeszerzési ajánlatok összeállításában szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Munkahelyi étkezés
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Egyéb
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Ügyvéd/Jogász/Jogtanácsos

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük, hogy rendszerünkön keresztül pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.