Dietetikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk egy gyermekétkeztetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó cég. Albertirsai csapatukba keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

DIETETIKUS

Feladatok:

  • Üzemi konyhák részére havi étlaptervezés és tápanyagszámítás
  • Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete
  • Kapcsolattartás a megrendelő intézményeivel
  • Közétkeztetői dietetikai feladatok ellátása
  • Pályázatokhoz kapcsolódó étlaptervezés

Elvárások:

  • Dietetikus végzettség
  • Határozott, agilis személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Gazdálkodás szemléletmód
  • Energikus, határozott, stressztűrő személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Gyógyélelmezés területén szerzett tapasztalat
  • QuadroByte konyhai szoftver ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, karriercélok
  • Hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb
  • EGÉSZSÉGÜGY / SZOCIÁLIS ELLÁTÁS: Egyéb egészségügyi szakember

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltett érdeklődését a pozíció, kérjük rendszerünkön keresztül pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.