Termelésvezető (műanyagipari gyártó vállalat)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk  olasz tulajdonú multinacionális vállalat, akik világelsők a tömeges fogyasztási cikkek piacán.  Legnagyobb multinacionális márkák számára készült testre szabott, merev műanyag palackok gyártását látják el a gyógyszeripar, szépségipar, élelmiszeripar, ital- és az autóipar számára.
Számukra keresünk
TERMELÉSVEZETŐ
pozícióba munkatársat.
Feladatok:
  • Termelési csapat koordinálása és támogatása (40 fő)
  • Prioritások, kritikus kérdések kezelése és személyzet fejlődésének elősegítése
  • Termelési program hatékony tervezése (csökkentve a szín- és formaváltozások számát), jelezve a szükséges erőforrásokat (anyagok, emberek, berendezések) a logisztikai vezető és a műszaki vezető számára
  • A gyártási program végrehajtása és kezelése, a gyártósor hatékonyságának a biztosítása a tervszerű karbantartás által
  • A technikai beavatkozások ütemezése és prioritása- a gépek, berendezések és segédprogramok karbantartása
  • A folyamatos fejlesztés és optimalizálás céljából a statisztikai termelési adatok figyelése (anyagi hozam, hulladék, gépi ciklusidő, elektromos fogyasztás, termelékenység)
  • Új termékek vagy folyamatok bevezetésében való aktív részvétel
  • Minőségi problémák kivizsgálásában és hibaelhárításában való aktív részvétel
  • Hatékony kommunikáció és a problémák gyors megoldása révén pozitív és konstruktív munkakörnyezetet biztosítása
  • Munkahelyi egészségvédelmi, biztonsági és környezetvédelmi normáknak való megfelelés biztosítása és igazolása a minőségbiztosítással együttműködve
Elvárások:
  • Műszaki mérnöki végzettség
  • Legalább 3-5 év termelésvezetőként szerzett tapasztalat műanyagipari gyártó cégnél, FMCG/ Autóipari területen
  • Erős középszintű angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt- Beszállítók és a management miatti napi kapcsolattartás végett
  • Műanyag fröccsöntési technológiák ismerete
  • Lean ismeretek
  • Egészség-, biztonság- és környezetvédelmi szabályokról és gyakorlatokról ismerete
  • ERP rendszer ismeret
Amit kínálnak:
  • Stabil multinacionális háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alapbérezés mellett kiemelkedő negyedéves bónusz lehetősé
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye- Nyírbátor
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű anyaggal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.