Minőségbiztosítási vezető (műanyagipari gyártó vállalat)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk  olasz tulajdonú multinacionális vállalat, akik világelsők a tömeges fogyasztási cikkek piacán.  Legnagyobb multinacionális márkák számára készült testre szabott, merev műanyag palackok gyártását látják el a gyógyszeripar, szépségipar, élelmiszeripar, ital- és az autóipar számára.
Számukra keresünk
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ
pozícióba munkatársat.
Feladatok:
  • Minőségbiztosítási csapat (6-8 fő) koordinálása és támogatása
  • Új és meglévő termékek minőség ellenőrzési terve alapján az ellenőrzés végrehajtásának biztosítása
  • Összes laboratóriumi eszköz helyes kalibrálásának biztosítása a belső ellenőrzési terveken keresztül, belső erőforrásokra és külső beszállítókra támaszkodva
  • Terveket és / vagy belső auditok végrehajtásának biztosítása
  • Minőségellenőrzés folyamatainak, módszereinek és gyakorlatának folyamatos javításának a javaslattétele, az ügyfél és a belső minőségi szabványoknak megfelelően
  • Biztosítja a bejövő anyagok minőségét, ellenőrzi a műszaki dokumentációt
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és partnerekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év tapasztalat minőségbiztosítási területen, ISO minősítéssel rendelkező műanyagipari gyártó cégnél, amely FMCG/ Autóipari területen van
  • Munkatársak irányításában szerzett tapasztalat pl.: csoportvezetőként
  • Erős középszintű angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt- Beszállítók és a management miatti napi kapcsolattartás végett
  • Kitűnő ismeret a mérőműszerekről és technikákról
  • Jó tudás a statisztikai folyamatirányításról és statisztikai elemzésről
  • ISO szabványok kiváló ismerete
  • Műanyag fröccsöntési technológiák ismerete
Amit kínálnak:
  • Stabil multinacionális háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alapbérezés mellett kiemelkedő negyedéves bónusz lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye- Nyírbátor
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű anyaggal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.