Auditor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy több, mint 6 éve sikeresen működő és fejlődő belföldi,- és nemzetközi teljes kamionos fuvarfeladatok ellátására szakosodott vállalat.
Bővülő csapatukba keresünk szakembert Dunakeszire, az alábbi pozícióba:

AUDITOR

Feladatok:

  • A Társaság kockázatértékelésének és audittervének kidolgozásában való részvétel
  • A tervben szereplő vizsgálatok végrehajtása, a jogszabályoknak és a belső szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata
  • A jogszabályoktól és a belső szabályzatokban foglaltaktól való eltérések feltárása, jelentése
  • Az audit megállapítások kapcsán folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása, a meghatározott intézkedések végrehajtásának nyomonkövetése
  • Részvétel a Vezetők felé történő beszámolásban
  • A kapcsolódó belső nyilvántartások kidolgozása, vezetése, véleményezése
  • Folyamatauditok, rendszerauditok végrehajtása az audittervnek megfelelően
  • A külső és belső szabályzatokban foglalt előírások betartásának ellenőrzése
  • Javaslattétel a feltárt hiányosságok kijavítására, a végrehajtások ellenőrzése
  • Tanácsadás, állásfoglalások és szakvélemények nyújtása
  • Projektekben való részvétel
  • Társosztályok beszerzéseinek ellenőrzése

Elvárások:

  • Gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Belső ellenőrzési vagy hasonló területen szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • Jó analitikai készség, pontos és precíz munkavégzés
  • Kitartó, célorientált személyiség
  • Kitűnő és gyors problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • Képes az önálló munkavégzésre, egy új terület felépítésére

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés várja az új munkatársat, valamint egy új terület önálló kialakítása és szakmai kihívások egy folyamatosan fejlődő vállalatnál.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kockázatkezelés
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Gazdasági informatikus

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.