Kiskereskedelmi értékesítő - munkafelvevő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata
budapesti telephelyére

KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ - MUNKAFELVEVŐ
munkakörbe keres munkatársat
FELADATOK:
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Szerelői folyamatok hatékony szervezése
  • Szerelői csapat irányítása
  • Munkaszervezés, adminisztráció, pénztárkezelés
ELVÁRÁSOK:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy autószerelő szakképesítés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
ELŐNYT JELENT:
  • Autószerviz tapasztalat
AMIT KÍNÁLNAK:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos, egyénre szabott képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest
Kérjük jelentkezéséhez csatolja frissített önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.