Gyártástámogató mérnök (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos csapatukba keresünk, termelési tevékenységük támogatására

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK
pozícióba új munkatársat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Most fejezted be az egyetemet és nem tudod hogyan tovább...?
Esetleg már rendelkezel 1-2 év tapasztalattal és új területen szeretnéd kipróbálni magad, új kihívásokkal szembesülni...?
Szeretnél az önéletrajzodban egy remek referenciát...?
Ha mindenre igen a válaszod akkor megtaláltad a számodra legjobb lehetőséget!
Feladatok:
  • Adatgyűjtés, adatelemzés, statisztikák készítése és abból akciótervek összeállítása
  • Gyártócellák ciklusidejének napi ellenőrzése/monitorozása
  • Napi selejt adatok elemzése, gyökérokok keresése
  • Folyamatos kapcsolattartás az adott termék projekt mérnökével, minőségügyi referensével, gyártással, valamint karbantartással
  • Tesztek, kísérleti gyártások levezénylése, elemzése, riportálása
  • Folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel (Lean, 5S)
  • Javító intézkedésekre javaslattétel. A gyártósorok/gyártócellák utáni 100% ellenőrzés megszüntetése
  • A gyártósorok/gyártócellák működtetésének támogatása, a gyártási tapasztalatok visszacsatolása a dokumentációba (FC, FMEA, CP, WI)
  • A sorozatgyártás közben fellépő gyártási problémák megoldása
  • Helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetése a gyártásban előforduló hibák, illetve potenciális hibák megszüntetésére
Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség vagy folyamatban lévő tanulmány (műanyagipari szakirány előny)
  • Pályakezdő vagy 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, termelő/feldolgozó vállalatnál
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret (előny)
  • Lean, 5S ismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Minőségi szemlélet, megbízható, precíz munkavégzés
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+ bejárás támogatás)
  • Fiatal, barátságos, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség (külföldi továbbképzésekkel, tréningekkel támogatják, fejlesztik a szakmai tudásod)
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (több irányból könnyedén megközelíthető akár tömegközlekedéssel is)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes, szakmai önéletrajzod!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.