Építőipari projektvezető (beruházó oldal)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik...
Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni...
Amennyiben szereti a NAGYÉRTÉKŰ építőipari projekteket, pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik.
A csoport alapítása óta kifejlesztett:
65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál,
8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel,
10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel.

A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ.
Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.
A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta kell használni.

Mérnöki csapatukba keresnek most új PROJEKTVEZETŐT, aki az új irodaházak kivitelezési projektjeit fogja vezényelni BERUHÁZÓ oldalról.

Feladatok:

  • Részt vesz a meglévő épületek bérlői kiépítésekben, az ezekhez szükséges tendereztetésben, árajánlatok nyomon követésében,
  • Kapcsolatot tart a vállalkozókkal és a bérlőkkel,
  • Egyezteti a műszaki tartalmat,
  • A kiértékeléshez szükséges összehasonlító táblázatokat és a döntést / kiválasztást elkészíti,
  • Beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Új beruházások esetén részt vesz a generál kivitelezővel és a vállalkozókkal tartott heti kooperációkon, feldolgozza és döntésre előkészíti az előterjesztéseket,
  • Az építkezésen követi a haladást, kezdeményezi a kiigazításokat, ezt dokumentálja,
  • Közreműködik a havi teljesítés elbírálásában,
  • Tartja a kapcsolatot a hatóságokkal, az önkormányzattal, a kivitelezővel és beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Együttműködik a marketinggel és ezen belül a property managerrel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnöki VAGY építész (építő) végzettség,
  • Legalább 4-6 év tapasztalat MAGASÉPÍTŐ építőipari projektekben projektvezetőként beruházói VAGY fővállalkozói oldalon,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.