Építőipari projektvezető (beruházó oldal)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik...
Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni...
Amennyiben szereti a NAGYÉRTÉKŰ építőipari projekteket, pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik.
A csoport alapítása óta kifejlesztett:
65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál,
8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel,
10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel.

A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ.
Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.
A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta kell használni.

Mérnöki csapatukba keresnek most új PROJEKTVEZETŐT, aki az új irodaházak kivitelezési projektjeit fogja vezényelni BERUHÁZÓ oldalról.

Feladatok:

  • Részt vesz a meglévő épületek bérlői kiépítésekben, az ezekhez szükséges tendereztetésben, árajánlatok nyomon követésében,
  • Kapcsolatot tart a vállalkozókkal és a bérlőkkel,
  • Egyezteti a műszaki tartalmat,
  • A kiértékeléshez szükséges összehasonlító táblázatokat és a döntést / kiválasztást elkészíti,
  • Beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Új beruházások esetén részt vesz a generál kivitelezővel és a vállalkozókkal tartott heti kooperációkon, feldolgozza és döntésre előkészíti az előterjesztéseket,
  • Az építkezésen követi a haladást, kezdeményezi a kiigazításokat, ezt dokumentálja,
  • Közreműködik a havi teljesítés elbírálásában,
  • Tartja a kapcsolatot a hatóságokkal, az önkormányzattal, a kivitelezővel és beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Együttműködik a marketinggel és ezen belül a property managerrel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnöki VAGY építész (építő) végzettség,
  • Legalább 4-6 év tapasztalat MAGASÉPÍTŐ építőipari projektekben projektvezetőként beruházói VAGY fővállalkozói oldalon,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.