Gazdasági vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Időskorúak bentlakásos intézményéhez keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

GAZDASÁGI VEZETŐ

Feladatok:

  • Egészségügyi intézmény működésével, üzemeltetésével, a beruházásokkal összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok végzése, felelős irányítása és felügyelete
  • Részvétel az intézményi stratégia kialakításában
  • Felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése
  • Anyag- és eszközgazdálkodás irányítása
  • Költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése
  • Pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése
  • A releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba
  • Együttműködés a felelős munkatársakkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • A fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása
  • Minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat, gazdasági területen szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Pontos, körültekintő munkavégzés
  • Stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek
  • Vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, együttműködési készség
  • Büntetlen előélet

Előnyök:

  • Vezetői tapasztalat
  • Egészségügyben/szociális szférában szerzett tapasztalat
  • Non-profit szférában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és aktív gépjármű vezetési tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség, önálló és rugalmas munkavégzés, kitűnő munkahelyi légkör, illetve megegyezés szerinti bérezés várja!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Nonprofit szervezetek
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.