Rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

RENDSZERGAZDA
munkakörbe.
Feladatok (többek közt):
  • Windows- és Linux fizikai és virtuális szerverek folyamatos működésének biztosítása
  • Fizikai és virtuális munkaállomások hardveres és szoftveres felügyelete
  • Teljes körű jogosultságkezelés (AD, Exchange)
  • Mentések felügyelete
  • Beszerzések lebonyolítása
  • IT rendszerrel kapcsolatos napi ad-hoc kérések kiszolgálása
Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú szakképzettség
  • Legalább 3 év szerver üzemeltetési tapasztalat (Windows, Unix és Linux)
  • Virtualizációs technológiák üzemeltetésében szerzett tapasztalat (első sorban VMWare)
  • Hálózati ismeretek
  • Windows 7/10 ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • SAN üzemeltetési tapasztalat
  • Veeam backup sw üzemeltetési tapasztalat
  • Oracle, MsSql ismeretek
  • Exchange üzemeltetési tapasztalat
  • SharePoint üzemeltetési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • fiatal csapat
  • oktatási lehetőség
  • kedvező munkakörülmények
  • versenyképes fizetés
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz elküldésével lehetséges!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.