Információbiztonsági felelős

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk munkatársat keres,

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI FELELŐS
munkakörbe.

Cél: Felel a szervezetnél előforduló valamennyi, az elektronikus információs rendszerek védelméhez kapcsolódó feladat ellátásáért.
Feladatai:
  • Gondoskodik a szervezet elektronikus információs rendszereinek biztonságával összefüggő tevékenységek jogszabályokkal való összhangjának megteremtéséről és fenntartásáról
  • Előkészíti a szervezet elektronikus információs rendszereire vonatkozó informatikai biztonsági szabályzatot
  • Előkészíti a szervezet elektronikus információs rendszereinek biztonsági osztályba sorolását és a szervezet biztonsági szintbe történő besorolását
  • Véleményezi az elektronikus információs rendszerek biztonsága szempontjából a szervezet e tárgykört érintő szabályzatait és szerződéseit
  • Kapcsolatot tart a hatósággal és a kormányzati eseménykezelő központtal
  • Biztosítja a törvényben meghatározott követelmények teljesülését
  • Közreműködik a szervezet valamennyi elektronikus információs rendszerének a tervezésében, fejlesztésében, létrehozásában, üzemeltetésében, vizsgálatában, kockázatelemzésében és kockázatkezelésében, karbantartásában vagy javításában
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági, jogi, informatikai végzettség
  • 2-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Információbiztonsági ismeretek, vonatkozó szabványok, nemzetközi ajánlások gyakorlati ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Ügyfélképes, magabiztos megjelenés, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Precíz, körültekintő, analitikus gondolkodásmód
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban egyaránt
Előny:
  • Közigazgatási tapasztalat
  • CISA, CISSP, CISM, CRISC, CEH, CGEIT végzettség, Microsoft, Cisco, Linux, Oracle, minősítések
  • Az információbiztonsági rendszerek kialakításában, működtetésében szerzett tapasztalat
  • Információbiztonsághoz kapcsolódó nemzetközi minősítések megléte
Juttatás:
  • Alapbér
  • Cafeteria
  • éves BKV bérlet, egészségügyi VIP szűrű csomag, magán nyugdíjpénztári támogatás
  • Mobiltelefon, laptop
Munkavégzés helye: Budapest, belváros
Munkaidő: heti 40 óra, rugalmas
Jelentkezéshez kérjük, küldje el aktualizált, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.