Számvevő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk a közszféra egyik kiemelt és elismert szereplője. Dinamikus csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

SZÁMVEVŐ

Feladatok:

  • Elemzési, ellenőrzési és osztályos feladatokban és projektekben részvétel
  • Részvétel az ellenőrzések tervezésének előkészítésében
  • Az ellenőrzési programban és az ellenőrzés vezetője által számára meghatározott ellenőrzési feladatok elvégzése az ellenőrzés típusának meghatározott módszertana, illetve szakmai követelményeinek megfelelően
  • Az ellenőrzési feladatok végrehajtásának eredményéről számvevői részanyag készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi, főiskolai) diploma
  • Legalább 5 éves költségvetési szervek/gazdasági társaságok pénzügyi/gazdasági/munkaügyi tevékenységében/ellenőrzésében vagy pénzügyi kontrolleri/belső ellenőrzési/könyvvizsgálói területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó rendszerező- és problémamegoldó képesség
  • Önálló, pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • A határidők pontos betartása
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyök:

  • Gazdasági, pénzügyi, gazdasági-informatikai, informatikai, jogi, minőségbiztosítási területen szerzett további felsőfokú iskolai végzettség (egyetemi/főiskolai másoddiploma)
  • Okleveles könyvvizsgálói képesítés
  • Felsőfokú adótanácsadói, adószakértői képesítés
  • IFRS mérlegképes könyvelői képesítés / vagy azzal egyenértékű képesítés (pl. ACCA)
  • Ellenőrzési tevékenységben szerzett gyakorlat
  • Informatikai rendszerrel támogatott elemzői tevékenységben szerzett gyakorlat
  • Versenyszférában szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú nyelvvizsga angol, német, francia, spanyol nyelvekből

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, határozatlan időre szóló munkaviszony, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség és belső karrierlehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • JOG / KÖZIGAZGATÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.