Senior copywriter

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

SENIOR COPYWRITER POZÍCIÓ!
Partnerünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Csapatukba keresünk, legalább öt éves releváns tapasztalattal rendelkező senior copywriter munkatársat!
Mi vár rád?
Könnyen megközelíthető iroda
Senior szintű bérezés és juttatások
Kisebb kreatív csoport koordinációja
Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
MÉG MINDIG NEM VAGY BENNE BIZTOS, HOGY TÉGED KERESÜNK? OLVASS TOVÁBB!
Milyen feladataid lesznek?
Online és offline vizuális termékek fejlesztésében és megvalósításában való részvétel
Kampányok kreatív elemeinek szöveges kidolgozása
Prezentációs anyagok, szövegek megfogalmazása előkészítése
ATL és BTL kampányok fejlesztése és felügyelete
Kreatív csapat koordinálása
HA,
Rendelkezel felsőfokú végzettséggel,
Társalgási szintű angol nyelvtudással,
Legalább öt éves releváns szakmai tapasztalattal,
Profi vagy szövegírásban és kampány fejlesztésben
AKKOR JELENTKEZZ, MERT TE VAGY AZ, AKIT KERESÜNK!
Hogyan pályázzak?
Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat magyar nyelven, honlapunkon keresztül.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.