Igazgatói asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti vállalat keres csapatába új munkatársat

IGAZGATÓI ASSZISZTENS
pozícióba.
Feladatok:
  • Vezető által igényelt szakmai információk összegyűjtése, rendszerezése
  • Vezető részére érkező és kiküldött levelek, valamint postaanyagok kezelése
  • Titkárságra érkező vendégek, üzleti partnerek fogadása
  • Határidők nyilvántartása, betartásának figyelemmel kísérése
  • Idegen nyelvű levelek megírása, igény szerint fordítások elvégzése
  • Tárgyalások, megbeszélések, szervezése, előkészítése
  • Külföldi utak szervezése
  • Tárgyalók, vendégtér karbantartása
  • Iktatási és irattárazási tevékenység felügyelete, koordinálása
Elvárások:
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (levelezésben és külföldi utak leszervezésében fogod használni)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó, priorizálási képesség
  • Bizalmas, diszkrét hozzáállás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér+cafeteria+egyéb juttatások)
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, belváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.