It support engineer/devops

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk fontos szerepet játszik a közép- és kelet-európai régióban, mint VILÁGOT ÁTÖLELŐ távközlési HIGH TECH VÁLLALAT.

Rendszerintergációval, energia és telekommunikációs szolgáltatásokkal foglalkoznak, mely keretében KOMPLEX alkalmazásokat és termékmegoldásokat szállítanak partnereik részére. Budapesten 50 helyi alkalmazott, köztük 40 magasan képzett mérnök biztosítja üzleti sikerüket számos partnerrel a kormányzati és az ipari szektorban.

Jelenleg egy új R&D osztály kiépítésén dolgoznak és ezért csapatbővítés céljából keresünk számukra új munkatársat:
IT SUPPORT ENGINEER/DEVOPS
pozícióba.

A feladat igazi KREATIVITÁST igényel, mivel működőképessé kell tenni, egy eddig még nem működő rendszerkörnyezetet!

Feladatok:

  • Közvetlen szerver támogatás biztosítása különböző műveletek során, például telepítés és általános szoftverfejlesztés során
  • Külső vagy belső alkalmazások telepítése és konfigurálása, automatizált telepítési módszerek kiépítése
  • Szoftver teljesítményének összehasonlításában való részvétel
  • Incidenselemzés és dokumentáció
  • Hibaelhárítás és hibajavítás
  • A csoport általános informatikai támogatása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai műszaki végzettség,
  • Minimum 3-5 év tapasztalat Linux szerver környezetben történő alkalmazások telepítése, működése és felügyelete,
  • Hálózati menedzsment eszközök (iptables, netstat, telnet, ssh, tcpdump, nmap, lsof, traceroute) ismerete,
  • Virtualizált környezetben szerzett ismeretek (Vmware),
  • Adatbázis ismeret (Postgresql, MySql),
  • Erős középszintű angol nyelvismeret, a napi munkavégzéshez.

Előnyök:

  • Német nyelvismeret
  • Programozási, automatizálási tapasztalat
  • Java

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hálózati-/Rendszermérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hardver szakértő/Fejlesztő
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben érdeklődik a pozíció iránt, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.