Értékesítési koordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk 1991 óta Magyarország meghatározó minőségi ipari szerszám és szerszámgép forgalmazója. Partnereik számára kéziszerszámokat, kisgépeket, forgácsoló- és
csiszolószerszámokat, munkavédelmi eszközöket értékesítenek, valamint  magas szintű termékmenedzseri és szerviz háttérszolgáltatásokat nyújtanak.

Számukra keresünk új kollégát a XV. kerületi irodájukba a következő pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR
Ha szeretnél egy fiatalos csapatban dolgoni, ahol biztosított az innovatív környezet, a szakmai fejlődés és rekreációs lehetőségek, és szereted a sokrétű feladatokat, akkor most érdemes jelentkezned!
Feladatok:
  • Vevőkörrel történő e-mailes, telefonos, esetenként személyes kapcsolattartás
  • Tárgyalások megszervezése, előkészítése
  • Meglévő vevők igényeinek felmérése
  • Megbízások, árajánlatok készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Értékesítők munkájának hatékony támogatása
  • Értékesítéshez kötődő adminisztratív tevékenység ellátása, pl. számlázás
  • Esetleges vevői panaszok kezelése (pl. garancia, visszáru, szállítással, beszerzéssel kapcsolatos problémák kezelése)
  • Csoportvezető munkájának támogatása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office tudás
  • Érdeklődés a kereskedelem és az értékesítési területek iránt
  • Pontosság, precizitás
  • Megoldásorientált, proaktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs képesség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Hosszú távú együttműködés
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai képzések, folyamatos fejlődés biztosítása
  • Rekreációs lehetőségek (vizes élménypark látogatás, gyógytorna lehetőség, csapatépítő programok)
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XV. kerület - saját autóval vagy céges járattal megközelíthető.
Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával jelentkezhetsz!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.