Mérnök értékesítő - épületgépészeti területre

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk az ipari és a szolgáltató ágazat részére gyártja, és forgalmazza a fűtő-, ill. a hűtőkészülékek széles választékát: INFRAVÖRÖS SUGÁRZÓKAT, HŐLÉGFÚVÓKAT, LÉGRÉTEGZŐDÉST GÁTLÓ VENTILÁTOROKAT, FŰTŐ-HŰTŐ BERENDEZÉSEKET. Teljes körű energetikai megoldásokat kínál az épületek fűtésére és hűtésére. Családias hangulatú, lendületes csapatukba keresünk legalább 4-5 éves épületgépészeti területen szerzett értékesítési gyakorlattal rendelkező, önálló munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ - ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLETRE

Feladatok:

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Szakmai tanácsadás
  • Új vevői kapcsolatok építése, meglévők gondozása
  • Projektek követése
  • Árajánlatok készítése
  • Termékbevezetésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Épületgépész BSC diploma
  • Épületgépész területen, üzletkötői pozícióban elöltött 4-5 év gyakorlat
  • Piacismeret és meglévő aktív kapcsolatrendszer
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Aktív, kezdeményező személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Légkezelők, hővisszanyerők értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Nem lakossági, gáztüzelésű fűtőkészülékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, teljesítmény alapú bónusz és jó munkahelyi légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.