Munkahelyi mérnök (gödöllő)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt forgalmú építőipari cég keres
generálkivitelezési feladatok kivitelezéséhez

MUNKAHELYI MÉRNÖK (Gödöllő)
pozícióba munkatársat.
Feladatok:
  • Az alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges tender dokumentáció összeállítása és megküldése alvállalkozók részére
  • Az ajánlatadáshoz szükséges műszaki megoldások pontosítása, alternatív lehetőségek mérlegelése
  • Alternatív műszaki ajánlatkérések
  • Árajánlatok begyűjtése kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
  • Az alvállalkozói szerződések és mellékleteinek összeállítása
  • Költségvetések, költségkalkulációk készítése
  • Mennyiségi felmérések készítése, anyagok kigyűjtése, agyagok megrendelése, nyilvántartások vezetése
  • Az építésvezetők munkájának támogatása
  • Az építkezés helyszínén általános műszaki adminisztráció elvégzése
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, szerződés szerinti munkavégzés betartatása
A pozíció betöltéséhez tartozó elvárások:
  • Építész- vagy építőmérnök (szerkezetépítő szakirány) végzettség
  • Magasépítés területén szerzett tapasztalat
  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, mobilitás, terhelhetőség
Munkavégzés helye: Gödöllő
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes, magyar nyelvű önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.