Projekt asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

SZERETNÉL MAGYARORSZÁG EGYIK LEGKIVÁLÓBB MICROSOFT SPECIALISTA VÁLLALATÁNÁL A PROJEKTCSAPAT TAGJA LENNI?
Van már projektasszisztensi tapasztalatod és beszélsz angolul?
Akkor náluk van egy hely számodra! Jelentkezz hozzájuk most!

Ügyfelünk egy 2006-ban alapított szoftverfejlesztő vállalkozás. Hazai és nemzetközi ügyfeleik számára elsődlegesen egyedi üzleti alkalmazásokat fejlesztenek, amely kiegészül portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, valamint professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Kollégáik több éves szakmai tapasztalattal, közel 200 MCP vizsgával, számos szakmai és projekt management minősítéssel rendelkeznek. Csapatuk mintegy 55 főből áll, melyből közel 45 fő aktívan a fejlesztéseken dolgozó szakember.
A cég a szoftverfejlesztéshez kötődő összes kompetenciában megújította Microsoft Gold Certified Partner minősítését, valamint az egyetlen olyan magyarországi vállalat, amely tagja a Microsoft Central and Eastern Europe Business Intelligence BlackBelt Csapatának valamint globális szinten a Microsoft BI RedCarpet csapatának, melyekbe a legkiválóbb BI megoldásszállító partnerek kerültek meghívásra.

Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKT ASSZISZTENS

Az új kollégának miért érdemes náluk dolgozni?
- Mert MCPD vizsgákat támogatják: minden kollégájuknak ingyenesen biztosítják a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt.
- Mert MINDIG FRISS technológiákat alkalmaznak: megoldásaikat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési projektekhez kapcsolódó feladatok elvégzése.
  • - Adminisztratív feladatok ellátása:
  • Projekt dokumentumok készítése, aktualizálása, nyomon követése és a
  • kapcsolódó ügyintézések elvégzése,
  • Erőforrás allokációk nyilvántartása, túlórák és szabadságok vezetése,
  • Havi és eseti elszámolások készítése, egyeztetése, jóváhagyatása,
  • Ügyfelekkel, partnerekkel kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása,
  • ügyfélelégedettség mérés koordinációja,
  • Ütemezés és mérföldkövek követése, nyilvántartása,
  • Microsoft partnerséggel összefüggő adminisztratív feladatok elvégzése.
  • - Koordináció:
  • Kapcsolattartás magyar és külföldi ügyfelekkel, alvállalkozókkal, cégen
  • belüli szervezeti egységekkel,
  • Státusz megbeszéléseken való részvétel és dokumentálás,
  • Teljesítési egységek, számlázandó tételek nyomon követése.
  • - Riportolás:
  • Nyilvántartások vezetése, aktualizálása, összesítők készítése,
  • Naprakész információk szolgáltatása a menedzsment részére.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat Projektasszisztensi munkakörben IT csapatban,
  • Szoftverfejlesztési projektekhez kötődő tapasztalat,
  • MS Outlook, MS Excel, MS Project, MS Sharepoint magabiztos használata,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Változatos projektek,
  • Friss technológiák,
  • Szakmai kihívások,
  • Hatékony fejlődés,
  • MCPD vizsgák,
  • Karrier építés várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.