Junior elemző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója, budapesti székhelyére, keresünk
JUNIOR ELEMZŐ
munkatársat.
Feladatok:
  • Hírlevélírás, napi hírkövetés
  • Stratégiai/taktikai ajánlások megfogalmazása: nyugat-európai és amerikai részvények, kötvények, más befektetések témában
  • Rendszeres és ad hoc piaci összefoglalók elkészítése
  • Elemzői csapat egyéb tevékenységeinek támogatása
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség vagy utolsó év az egyetemen
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudás, íráskészséggel
  • Gyors és minőségi fogalmazási készség magyarul és angolul, PC-használat
Előnyt jelent:
  • Tőzsdei szakvizsga; VAP, EFFAS, CFA képzettség vagy ezek folyamatban
  • Korábbi elkötelezettség a tőzsdével kapcsolatban (kereskedési tapasztalat, versenyek, blog stb.)
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • Megjelenési lehetőség a médiában (nyomtatott és online sajtó; rádió, TV)
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus,innovatív csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét.Kérjük, hogy pályázatában feltétlenül jelölje meg bruttó bérigényét a pozícióval kapcsolatban.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.