Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk VI. kerületi irodájába munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
Feladatok:
  • Meglévő ügyfélkör hívása
  • Ügyfelek kérdéseivel, kéréseivel kapcsolatos feladatok teljes körű, magas színvonalú ellátása
  • Általános tájékoztatás a termékekről, megrendelések rögzítése
  • Ügyintézés telefonon, e-mail-en
  • Visszahívások kezelése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, adategyeztetés, adatrögzítés
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeret
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Türelem, magabiztos személyiség
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes fix, kiszámítható jövedelem
  • Bónusz
  • Alapképzés biztosítása
  • Kellemes környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Munkaidő: munkanapokon 9-tól 17 óráig
Munkavégzés helyszíne: Budapest VI. kerület
A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével várjuk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.