Könyvelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne végre egy nemzetközi prémium kategóriás műszaki berendezéseket forgalmazó vállalatnál könyvelni?

KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK A VÁLLALAT BUDAPESTI KÖZPONTJÁBA

Egy olyan pozíciót tölthet be, ahol:

  • Éles, támogató környezetben fejlődhet a könyvelésben (pénzügyi vezető támogató szárnyai alatt)

  • Megtanulhatja a számvitel minden részét (egyik napja sem lesz monoton)

  • Megismeri egy nemzetközi vállalat könyvelését

  • Kiszámítható munkaidőben dolgozhat

  • Az angolt aktívan használhatja és fejlesztheti

  • Ötleteit mindig meghallgatják

  • Mozgalmas munkanapja lehet, hiszen a könyvelés mellett a zárásokban is részt vesz, valamint az ügyfelekkel és a bankokkal is kapcsolatot tart.

Ha ezzel felkeltettük kíváncsiságát, akkor nézze meg a jelentkezés feltételeit.

Önt keressük, ha:

  • Egyetemi vagy főiskolai közgazdasági végzettséggel rendelkezik, pénzügy szakon

  • Legalább 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik számlák könyvelésében

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • MS Office ismerete, elsősorban Excel (fontos, napi használat)

Ezek a feladatok várnak Önre:

  • Bejövő, kimenő számlák, valamint készpénzes kassza és bankkivonatok könyvelése

  • Utalások előkészítése

  • ÁFA analitika egyeztetése

  • Statisztikai adatok szolgáltatása

  • Bérszámfejtéshez adatok szolgáltatása

  • Bérszámfejtéshez nyilatkozatok, egyéb nyilatkozatok elkészítése

  • Be- és kilépő kollégák papírjainak ügyintézése, átadás-átvétel, meghatalmazás

  • Aktív részvétel a havi és éves zárási feladatokban

  • Kintlévőség behajtás.

Amit ajánlunk Önnek:

  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér

  • Határozatlan munkaszerződés

  • Kiszámítható munkaidő

  • Kiépített cafeteria rendszer

  • Kiváló szakmai vezető

  • Megbecsülés

Előnynek számít:

  • Mérlegképes könyvelő képesítés

  • ERP program ismerete

Munkavégzés helye: Budapest (tömegközlekedéssel könnyen elérhető)

Biztosan alkalmas a pozíció betöltésére:

  • Amennyiben szívesen dolgozna olyan MULTINACIONÁLIS cégnél, amelynek a nevét mindenki ismeri a piacon!

  • Amennyiben szeretne kitörni az SSC-k világából!

  • Amennyiben önállóan, de csapatban is megállja a helyét!

  • Amennyiben szeretne egy kiszámítható munkaidőt, ami mellett marad ideje a magánéletére

  • Amennyiben szereti a sokrétű feladatot, és szívesen beletanul a számvitel minden részébe.

Így jelentkezzen:

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.