Termékfelelős

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk egy orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

TERMÉKFELELŐS

A munkakör célja: Orvosi mérőkészülékek termék-életciklus folyamataihoz kapcsolódó termékfelelősi feladatok ellátása.

Feladatok:

  • Készülékek és a méréstechnika rendszerszintű megismerése, fejlesztése
  • Gyártási folyamatok megismerése, fejlesztést érintő gyártási problémák kezelése, együttműködés a folyamatmérnökséggel
  • A kereskedelmi és szerviz osztályok műszaki támogatása
  • Heti szintű kommunikáció a nemzetközi partnerekkel (követelmények egyeztetése, műszaki segítségnyújtás)
  • Termékeket érintő reklamációs folyamatok menedzselése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti dokumentáció
  • Követelmények egyeztetése, specifikációk készítése, verifikációs tesztesetek kialakítása, karbantartása
  • Ráfejlesztések menedzselése, együttműködés hardver-és szoftverfejlesztő kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség
  • Fejlesztőmérnöki pozícióban szerzett tapasztalat
  • Mérőkészülékek rendszerszintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyök:

  • Termékfelelős pozícióban szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai tapasztalat
  • Orvostechnikai szabványok ismerete
  • Több éves szakmai tapasztalat előny, de nem elvárás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Változatos feladatkör
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Fejlesztőmérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltett érdeklődését a pozíció, magyar nyelvű önéletrajzával várjuk jelentkezését!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.