Autóipari gyártásvezető (német nyelvtudással, bács-kiskun megyébe)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Amennyiben Ön autóipari vezető szakember, aki szívesen dolgozna TIER-1 autóipari gyártó cégnél, Bács-Kiskun megyében..
Amennyiben Ön kiválóan beszél németül és mérnöki végzettsége van...
AKKOR EZ A LEHETŐSÉG ÖNNEK SZÓL, KÉREM JELENTKEZZEN A POZÍCIÓRA!
Milyen feladatok várnak a vezetőre?
A gyártási folyamat és a minőségi elvárások biztosítása
Kitűzött KPI célok megvalósítása
A gyártási terület tevékenységeinek koordinálása, felügyelete, ellenőrzése
Együttműködés a társterületekkel
Új eljárástechnikák bevezetése, folyamatkidolgozás, folyamatoptimalizálás
Munkaköri leírások, munkautasítások elkészítése
Termeléshez kapcsolódó kalkulációk elvégzése
Az adott területhez tartozó budget felelőssége
Milyen elvárásoknak kell megfelelni?
Mérnök végzettség (alapvető feltétel)
Erős műszaki ismeretek
Üzemgazdasági alapismeretek
Min. 3-5 éves vezetői tapasztalat
Aktív német nyelvtudás szóban és írásban (tárgyalni fog német nyelven a vezető)
Mit ajánl a Cég ezért cserébe?
Vezetői alapbért + bónuszt + cafeteriát + céges autót
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.