Vevőszolgálati és szervizvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Jármű és kommunális gépkereskedelemmel foglalkozó magyar tulajdonú cég mérnök
munkatársat keres

VEVŐSZOLGÁLATI ÉS SZERVIZVEZETŐI
pozícióba.
Feladatok:
  • Alkatrészrendelések teljes körű kezelése
  • Alkatrész katalógusok naprakész ismerete
  • Szerviztevékenység koordinálása, szerviz technikusok irányítása
  • Járművek és gépek műszaki problémáinak kezelése, elbírálása
  • Kapcsolattartás a gyártóművek szakembereivel /Német nyelvterület/
  • Kapcsolattartás a gépek üzemeltetőivel
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki képesítés
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés és motiváltság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
  • Dinamikus kreatív személyiség
  • Valamely vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
Előny:
  • Kommunális és/vagy mezőgazdasági gépekkel kapcsolatos ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes, teljesítményfüggő jövedelem
  • Biztos munkahely hosszú távon
  • Szükséges technikai feltételek
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy, Vendel ipari park, az M1/M0 találkozásánál
Kezdés időpontja:
  • Megállapodástól függően azonnal

Jelentkezni frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.