Kereskedelmi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jármű és kommunális gépkereskedelemmel foglalkozó magyar tulajdonú cég keres munkatársat

KERESKEDELMI ASSZISZTENS
munkakörbe
Feladatok:
  • Kereskedelmi feladatok ellátása, értékesítők munkájának támogatása
  • Tárgyalások, ajánlatok előkészítése
  • Üzletkötési folyamatok menedzselése
  • Gépszállítások előkészítése, szerződések, dokumentációk összeállítása
  • Kiállítások, gépbemutató szervezése, fuvarszervezés
  • Közbeszerzési pályázati anyagok összeállítása
  • Értékesítők adminisztrációs feladatainak teljes körű ellátása
Elvárások:
  • Szakirányú, lehetőleg felsőfokú végzettség
  • Minimum középfokú német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • Kreativitás és rendszerszemlélet
  • Valamely vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
Előny:
  • Műszaki szemlélet és érdeklődés
Amit kínálunk:
  • Biztos munkahely hosszú távon
  • Versenyképes, teljesítményfüggő jövedelem
  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban
Munkavégzés helye: Biatorbágy, Vendel ipari park, az MI/M0 találkozásánál
Jelentkezni frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.