Raktár asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas terminálüzemeltető cégünk raktárába keresünk új munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

RAKTÁR ASSZISZTENS
Feladatok:
  • A raktárvezető munkájának támogatása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Beérkező, kimenő szállítmányok fel illetve lepakolása
  • Komissiózás
  • Leltározással kapcsolatos feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Raktáros munkakörben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, innovatív magyar cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Rendezett munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Budapest, a központi raktár a XI. kerületben található
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével szíveskedjen elküldeni!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.