Villamosmérnök - jász-nagykun-szolnok megye

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

VILLAMOSMÉRNÖKÖK FIGYELEM!

Környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő gyár gyorsan fejlődő csapatába keresünk villamosmérnök munkatársat.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Milyen feladataid lesznek?

  • Amennyiben pályakezdő/junior szakember vagy, a senior kolléga támogatása projekt (technológiai fejlesztések) és üzemeltetési feladatok területén

  • Ha rendelkezel több éves tapasztalattal, kiviteli tervek és műszaki dokumentációk mellett te koordinálod a villamos tervezést és az elektrikusok munkáját egyaránt.

Mit várunk Tőled?

Villamosmérnök végzettség megléte
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Magas szintű MS Office ismeret
Jász-Nagykun-Szolnok megyei lakhely avagy költözési hajlandóság
Határozott személyiség, magabiztos fellépés
Jó kommunikációs készség

Előnyök:
Erősáramú villamosmérnöki végzettség
Vegyipari, gyógyszeripari vagy élelmiszeripari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
CAD ismeretek
KÖF, KIF energiaellátás ismeretek
Villamos installációs anyagok-, berendezések ismerete
ME jogosultság
B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye :

Jász-Nagykun- Szolnok megyében

Az új kolléga számára megbízónk versenyképes juttatási csomagot kínál és egy remek hangulatú csapatban való fejlődési lehetőséget.

Amennyiben érdeklődsz az álláslehetőség iránt, szakmai önéletrajzod feltöltésével tudsz jelentkezni rendszerünkön keresztül.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.