Raktáros

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Törökbálinton üzemelő közétkeztetéssel foglalkozó konyhára keresünk

RAKTÁROS

kollégát.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Alapanyagok biztosítása a konyha részére
  • A szakosított raktározás betartása
  • Vezeti a napi kiadásokat anyag kiszabat alapján, az esetleges plusz kivételezésekről felettesét tájékoztatja
  • Pontosan követi a készletek mozgását, a fogyó készletre felhívja a figyelmet
  • A fűszer kocsit heti rendszerességgel feltölti, azt az erre rendszeresített bizonylaton adminisztrálja
  • Folyamatosan figyeli a készletek eltarthatóságát, szavatossági idejét, a lejárati idő közeledtét felettesének jelzi
  • Közreműködik az áruátvételnél, ellenőrzi a beérkező áru minőségét, mennyiségét a HACCP dokumentációval való ellátottságot (bontatlan csomagolás, engedélyek, bizonylatok, címke, eltarthatósági idő)
  • Elvégzi a selejtezéssel kapcsolatos teendőket
  • Naponta ellenőrzi a raktárakban található hűtők hőmérsékletét
  • Gondoskodik a leltározás előkészítéséről
  • Gondoskodik a raktárhelyiségek tisztántartásáról
Az ideális jelölt:
  • Precíz, pontos, önálló
  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Élelmiszeri raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Szakács végzett előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Stabil cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés megegyezés szerint
Munkaidő:
  • Hétfő-csütörtök napi 8 óra, péntek-szombat: napi 4 óra
Munkavégzés helye:
  • Törökbálint
Pályázatához kérjük csatolja önéletrajzát.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.