Ingatlan értékbecslő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely magas színvonalú, egyedi szolgáltatások nyújtásával foglalkozik.
Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

INGATLAN ÉRTÉKBECSLŐ

Feladatok:

  • Értékbecslések készítése, javaslatok tétele a vállalat által megvásárolt vagy megvásárolni kívánt ingatlanok vonatkozásában
  • Ingatlanpiaci elemzések készítése, folyamatos karbantartása, prezentálása
  • Külső értékbecslővel történő együttműködés kezdeményezése, az együttműködés feltételeinek véleményezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső értékbecslő partnerekkel, munkájuk ellenőrzése, az általuk elkészített értékbecslések jóváhagyása
  • A megvásárolt ingatlanok rendszeres felülvizsgálata, értékesíthetőségük aktualizálása
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés, riportálás a vállalat vezetőségével, valamint az anyavállalatnál dolgozó munkatársakkal angol nyelven

Elvárások:

  • Értékbecslő OKJ szakképesítés
  • Értékbecslő munkakörben szerzett, 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (a vezetőséggel és az anyavállalat munkatársaival történő egyeztetéshez, riportáláshoz szükséges)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság, proaktív feladatmegoldó képesség

Előnyök:

  • RICS vagy Magyar Ingatlanszövetségi tagság
  • Szakmai szervezet által kiadott minősítés

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes fizetés, szakmai fejlődési lehetőség - amelyet a rendszeres tréningek biztosítanak - stabil nemzetközi háttér, ingyenes sportolási lehetőség, valamint modern irodai környezet várja Budapest szívében!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Ingatlan értékbecslő / Specialista
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Ingatlanügyi szakember

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.