Pénzügyi ügyintéző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk kamarai tagságok kezelésével foglalkozó köztestület, mely az építészeket fogja össze.

Részükre keresünk
rész vagy teljes munkaidőben

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkakör betöltésére új kollégát.
Ellátandó feladatok:
  • bejövő számlák kontírozása, kezelése
  • kimenő számlák kiállítása, archiválása
  • banki átutalások intézése
  • kimutatások készítése
  • a pénzügyi feladatokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • pályázatok elszámolásában történő közreműködés
  • házipénztár kezelése
  • munkaügy (dolgozók adatainak nyilvántartása; jelenléti ív és szabadság nyilvántartása)
  • külsős könyvelő munkájának támogatása
Elvárások:
  • legalább középfokú pénzügyi végzettség
  • pénzügyi területen szerzett min. 5 éves gyakorlat
  • magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel
  • 3 hónap próbaidő vállalása
Előnyt jelent:
  • pénzügyi felsőfokú végzettség
  • könyvelői végzettség
  • köztestületnél szerzett gyakorlat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VIII. kerület
Jelentkezéséhez kérjük csatolja fizetési igény megjelölésével szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és a végzettségeit igazoló dokumentumait!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.