Könyvelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik jelentős élelmiszeripari vállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ
Feladatok:
  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Költségelszámolások könyvelése
  • Egyéb, vegyes könyvelési tételek rögzítése (elhatárolások, összevezetések, stb.)
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Időszaki (havi, negyedéves, éves) pénzügyi zárások támogatása
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • Adókalkulációk, adóbevallások elkészítésének támogatása
  • Statisztikák készítése
  • Szolgáltatás számlák kiállítása
Elvárások:
  • Legalább középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel)
  • Hasonló területen szerzett 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, elsősorban Excel)
  • Valamely ügyviteli/vállalatirányítási rendszer ismerete (ABAS előny)
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Dinamikus, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Angol nyelv ismerete előny (legalább társalgási szinten)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített, fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.