Fröccsöntő gépbeállító

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Német tulajdonú, gyógyszeripari termékek csomagolásának gyártásával foglalkozó cég, soroksári üzemébe munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ
Főbb feladatok:
  • Műanyagfröccsöntő gépek folyamatos üzemeltetésének biztosítása, műszaki felügyelete
  • Szerszámcserék, átállások lebonyolítása
  • Meghibásodás esetén kisebb hibaelhárítások elvégzése
  • Folyamatos fejlesztésben való részvétel
Elvárások:
  • Műszaki vagy szakirányú végzettség /minimum 3 éves gépbeállításban szerzett tapasztalat
  • Arburg, Demag, Krauss- Maffei, Netstal gépek ismerete
  • Megbízhatóság és felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos műszakos munkarend vállalása (2 nap 12 órás műszak, 2 nap pihenő)
Amit kínálunk:
  • Biztos jövedelem, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkába állás
  • Alapbéren felüli juttatások (bónusz)
  • Cafetéria
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Soroksár
Jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.