Értékesítő munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója, budapesti székhelyére, fiatal, dinamikus értékesítői csapatának erősítésére keresünk ambiciózus, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező, tőkepiac iránt érdeklődő és elkötelezett értékesítő munkatársat.
Főbb feladatok:
  • Pénz- és tőkepiaci hírek, események, ajánlatok bemutatása ügyfelek részére
  • Potenciális ügyfelek és üzletkötők közötti tárgyalások megszervezése, tárgyaláson való részvétel
  • Ügyféltalálkozókon, szakmai konferenciákon a vállalat képviselete
  • Marketing tevékenység támogatása (leafletek, ajánlatok véleményezésével)
  • Pénz- és tőkepiaci események figyelemmel kísérése
  • Ügyfél hívások kapcsán tájékoztatás nyújtása, felvilágosítás a társaság szolgáltatásairól
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség és befektetési szolgáltatók részéről elfogadott szakmai képesítés vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • Nyitottság és szakmai érdeklődés a befektetési szolgáltatások részletes megismerésére
  • Pontos, precíz, szorgalmas, önálló, dinamikus munkavégzésre való törekvés és képesség
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Nagyfokú rugalmasság, nagy munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő, valamint konfliktuskezelő készség
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Pályakezdő esetében diákmunka keretében ügyfélszolgálati / értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalt munkavállalóként tőkepiaci szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
Amit nyújtani tudunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek (alkalmazotti jogviszony)
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, innovatív csapat
Munkavégzés helye: Budapest III.kerület
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét. Kérjük, hogy pályázatában feltétlenül jelölje meg bruttó bérigényét a pozícióval kapcsolatban.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.