Hse szakember

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat, amely Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyárát létesíti Heves megyében. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk most munkatársat visontai munkavégzéssel, az alábbi pozícióba:

HSE SZAKEMBER

Feladatok:

  • Munkavédelemi és tűzvédelmi jogszabályok, illetve vállalati előírások ismerete és alkalmazása
  • Közreműködés auditokon és hatósági ellenőrzéseken, munkavédelmi bejárásokon, az építkezés alatt szakmai támogatást nyújtása a kivitelező partnereknek
  • Új épületek és helyiségek használatba vételének elrendelését megelőző munka-, és tűzvédelmi ellenőrzések végrehajtása
  • Géptelepítések és egyéb technológiai fejlesztések, projektek esetén együttműködés a gyártás többi egységével a munka-, és tűzvédelmi követelmények meghatározásában
  • Munka-, és tűzvédelmi tréninganyagok kidolgozása és oktatása a munkavállalók számára
  • HSE előírások betartatása az építkezés, majd a gyártás egész területén
  • Munka-, és tűzvédelmi dokumentáció naprakész vezetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés képessége

Előnyök:

  • 2-5 év releváns munkatapasztalat munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi területen
  • Középfokú aktív, szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban
  • ATEX ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Munkavédelem / EHS
  • MUNKAVÉDELEM/KÖRNYEZET-/TŰZVÉDELEM: EHS/Munkavédelem

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.