Irodavezető / jogi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk követeléskezeléssel és cégek teljeskörű jogi támogatásával foglalkozó I. kerületi ügyvédi iroda, bővülő csapatukba keresünk új kollégát

IRODAVEZETŐ / JOGI ASSZISZTENS
pozícióba.
Ezek lesznek a feladataid:
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • A beérkező iratanyagok kezelése
  • Beadványok, jogi dokumentumok előkészítése
  • Számlázás
  • Kapcsolattartás a hivatalokkal
  • Nyilvántartások kezelése
  • Ügyvédek munkájának támogatása
  • Az iroda megfelelő működésének biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Titkárnői, asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes és Office programcsomag ismerete
  • Precizitás, jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Előny:
  • Ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Számlázó program, Takarnet rendszer, e-cégeljárás ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit az iroda kínál:
  • Versenyképes fizetés, év végén, valamint év közben teljesítmény alapján jutalom
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Igényes budai (1. kerület) iroda és munkakörnyezet
  • Dinamikus munkahelyi légkör
Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Jelentkezni fényképes, frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.