Közbeszerzési referens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az immár 125 éves múltra visszatekintő, német tulajdonban lévő, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, melynek magyarországi leányvállalata az alábbi munkakörben keres azonnali kezdéssel munkatársat.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

KÖZBESZERZÉSI REFERENS
A munkatárs kiemelt feladata a közbeszerzési eljárásokhoz az ajánlati dokumentáció elkészítése és minden közbeszerzési feladat ellátása. A munkakör betöltéséhez kifejezetten olyan, nagy tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk, akik nyitottak általános back office vagy customer service feladatok elvégzésére is.
Kiemelt feladat:
  • közbeszerzési eljárásokhoz az ajánlati dokumentáció elkészítése, valamint az ehhez szükséges összes koordinációs feladat elvégzése a sales csapaton belül
További opcionális feladatok:
  • általános back office, customer service tevékenységek elvégzése
A jelentkezés feltételei:
  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség (OKJ közbeszerzési referens)
  • hasonló pozícióban szerzett, legalább 1-2 éves munkatapasztalat
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló Word/Excel ismeret
  • gépírás-tudás (nem feltétlenül vakon, de legalább gyorsan)
  • pontos, precíz, igényes és hatékony munkavégzés
Amit megbízónk kínál:
  • változatos, felelősségteljes munkakör
  • stabil munkáltatói háttér, igényes munkakörnyezet
  • megbecsülés, hosszú távú perspektíva
  • versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kérjük jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát, iskolai végzettségét igazoló okiratainak másolatával együtt!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.