Éjszakai recepciós

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vendéglátással foglalkozó vállalat folyamatosan bővülő egységeibe keresünk új munkatársakat, azonnali kezdési és betanulási lehetőséggel az alábbi pozíció betöltésére:
ÉJSZAKAI RECEPCIÓS
Követelmények:
  • Alapszintű idegen nyelvtudás (angol és/vagy német és/vagy egyéb)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gépjárművezetői engedély és/vagy használat a munkába járáshoz
  • Jó kommunikációs készség és udvariasság
  • Megbízható, rugalmas, nyitott személyiség
  • Nagyfokú önállóság és kiváló problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezés lebonyolítása
  • Beérkező foglalások rögzítése, visszaigazolása
  • Telefonok fogadása
  • Vendégek kéréseinek, esetleges panaszainak kezelése
  • Napi adminisztrációs feladatok

Amit partnerünk kínál:

Az új munkatársat hosszútávú munkalehetőség, főállású munkaviszony, betanulási lehetőség, valamint reális célkitűzések alapján működtetett bérezés várja!

Egyéb információ:

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzával, valamint bruttó bérigényének megjelölésével jelentkezzen rá!
A munkavégzés helye: Óbarok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.