Éjszakai recepciós

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Vendéglátással foglalkozó vállalat folyamatosan bővülő egységeibe keresünk új munkatársakat, azonnali kezdési és betanulási lehetőséggel az alábbi pozíció betöltésére:
ÉJSZAKAI RECEPCIÓS
Követelmények:
  • Alapszintű idegen nyelvtudás (angol és/vagy német és/vagy egyéb)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gépjárművezetői engedély és/vagy használat a munkába járáshoz
  • Jó kommunikációs készség és udvariasság
  • Megbízható, rugalmas, nyitott személyiség
  • Nagyfokú önállóság és kiváló problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezés lebonyolítása
  • Beérkező foglalások rögzítése, visszaigazolása
  • Telefonok fogadása
  • Vendégek kéréseinek, esetleges panaszainak kezelése
  • Napi adminisztrációs feladatok

Amit partnerünk kínál:

Az új munkatársat hosszútávú munkalehetőség, főállású munkaviszony, betanulási lehetőség, valamint reális célkitűzések alapján működtetett bérezés várja!

Egyéb információ:

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzával, valamint bruttó bérigényének megjelölésével jelentkezzen rá!
A munkavégzés helye: Óbarok
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.