Élelmiszerbiztonsági vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen venne részt HACCP rendszer kialakításában, hisz van már benne gyakorlata is?
Élelmiszerbiztonsági mérnök, és szeretné szaktudását kamatoztatni?
Szívesen dolgozna egy melegkonyhai étkeztetéssel foglalkozó cégcsoportnál?

Amennyiben igen, jelentkezzen most az alábbi pozícióra:

ÉLELMISZERBIZTONSÁGI VEZETŐ
Feladatok amik Önre várnak:
  • HACCP minőségbiztosítási rendszer kialakítása, dokumentációk elkészítése, felügyelete, oktatása, működtetése, önellenőrzés végrehajtása
  •   A vállalat minőségbiztosítási rendszerének felügyelete, szakmai támogatása
  •   Belső és külső vizsgálatok előkészítése, irányítása, értékelése
  •   ISO minőségügyi szabvány szerinti rendszer kiépítéséből, működéséből, fejlesztéséből eredő feladatok elvégzése
  •   Minőségbiztosítási rendszer fejlesztése és irányítása
  • Főző,- és tálalókonyhák látogatása, valamint az ott tapasztalt szolgáltatás minőségét javító intézkedések kidolgozása és végrehajtatása
  • Az áru átvételtől a készétel tálalásáig a teljes folyamat ellenőrzése
Amit a pozíció betöltéshez kérünk:
  • Élelmiszerbiztonsági szakmérnök végzettség
  • HACCP és ISO minősítés területén meglévő tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Vezetői bérezés
  • Étkezés biztosítása
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye: Pest megye

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.