Vezénylő (gépjárművezető irányító)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Vas megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Osztrák tulajdonú, közúti áruszállítás területén működő megbízónk keres,
kiküldetés alapján, ausztriai munkavégzéssel,

VEZÉNYLŐT (GÉPJÁRMŰVEZETŐ IRÁNYÍTÓ)
gépjárművezetők irányítási feladatainak ellátására.
Feladatok:
  • Gépjárművezetők foglalkoztatásához kapcsolódó vezénylési feladatok ellátása, váltásokkal kapcsolatos feladatok lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a fuvarszervezőkkel, a műszaki és a gazdasági területtel,
  • Váratlan helyzetek, problémák kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárásaink:
  • Német nyelv ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Agilitás/önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, jó kommunikációs készség
  • Belépő munkatársunktól erkölcsi bizonyítványt kérünk
Előnyt jelent:
  • Közúti fuvarozás területén szerzett gyakorlat
  • CE kategóriára érvényes vezetői engedély
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil gazdasági és szakmai háttér
  • Jó munkafeltételek
Munkavégzés helye:
  • Ausztria (LAMBACH)
Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.