Vezénylő (gépjárművezető irányító)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Vas megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Osztrák tulajdonú, közúti áruszállítás területén működő megbízónk keres,
kiküldetés alapján, ausztriai munkavégzéssel,

VEZÉNYLŐT (GÉPJÁRMŰVEZETŐ IRÁNYÍTÓ)
gépjárművezetők irányítási feladatainak ellátására.
Feladatok:
  • Gépjárművezetők foglalkoztatásához kapcsolódó vezénylési feladatok ellátása, váltásokkal kapcsolatos feladatok lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a fuvarszervezőkkel, a műszaki és a gazdasági területtel,
  • Váratlan helyzetek, problémák kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárásaink:
  • Német nyelv ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Agilitás/önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, jó kommunikációs készség
  • Belépő munkatársunktól erkölcsi bizonyítványt kérünk
Előnyt jelent:
  • Közúti fuvarozás területén szerzett gyakorlat
  • CE kategóriára érvényes vezetői engedély
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil gazdasági és szakmai háttér
  • Jó munkafeltételek
Munkavégzés helye:
  • Ausztria (LAMBACH)
Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.