HR koordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk egy több iparágban működő sikeres cégcsoport Pest megye nyugati felén.

Dinamikusan bővülő csapatukba keresünk most HR területen szerzett tapasztalattal, naprakész munkaügyi ismeretekkel rendelkező új munkatársat herceghalmi munkavégzéssel az alábbi pozíció betöltésére:

HR KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Személyi-, munkaügyi dokumentumok szakavatott elkészítése, munkajogi megfelelőségének biztosítása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó előkészítő tevékenységek (munkarendek, munkaidő nyilvántartás)
  • Vezetők szakértő támogatása munkajogi kérdésekben, szoros együttműködés a különböző szervezeti egységekkel
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok bevezetése, működtetése, - aktualizálásában történő közreműködés
  • Adminisztratív rendszerek működtetése, riportok, elemzések készítése
  • Toborzás, kiválasztási folyamat teljes körű működtetése, új csatornák, módszerek bevezetése
  • Gyakornoki és utánpótlás nevelési projektekben történő közreműködés
  • Teljesítménymenedzsment
  • Munkaerő-fejlesztés, képzések szervezése, nyilvántartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
  • Feladatok önálló ellátása, a felmerülő problémák hatékony kezelése
  • Erős számítógépes ismeretek (Excel, Word, munkaügyi program)
  • Határozott, precíz, proaktív személyiség, kiváló kommunikációs készség

Előnyök:

  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély és gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat stabil vállalati háttér, határozatlan időre szóló, főállású munkaviszony, versenyképes bérezés, változatos feladatok, kiváló munkakörnyezet, valamint egy dinamikus csapat várja!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • HR / MUNKAÜGY: Tréning/Coaching
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával valamint bruttó bérigényének megjelölésével jelentkezzen rá!
  • A munkavégzés helye: Herceghalom

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.