Szervizvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk saját területén piacvezető szerepet betöltő vállalat, amely saját fejlesztésű, illetve kereskedelmi termékeket, beüzemelési- és szervíz-szolgáltatásokat nyújt biztonságtechnikai és banki területen.

Csapatuk új tagját keressük
SZERVIZVEZETŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • A teljes szerviz részleg koordinálása, a rendelkezésre álló erőforrások kezelése és ütemezése, figyelembe véve a vállalat prioritásait és célkitűzéseit
  • A szervizes csapat vezetése, szakmai fejlesztése, a szervízlétszám biztosítása (8-10 fő irányítása), alvállalkozók koordinációja
  • Projektmenedzsment ellátása a vállalat tevékenységéhez kötődő műszaki szolgáltatások terén
  • A munkafolyamatok felügyelete és szükség szerint történő fejlesztése
  • Naprakész műszaki dokumentáció biztosítása
  • Kapcsolattartás a stratégiai partnerekkel, tárgyalásokon való részvétel
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal (pl. értékesítés) a szervezet átfogó céljainak elérése érdekében
  • Riportok készítése az üzletág teljesítményéről, jövedelemtermelő képességéről
Elvárások:
  • Felsőfokú, műszaki végzettség (preferáltan mechatronikai mérnök vagy egyéb mérnöki végzettség)
  • Legalább 5 év gyártásban vagy szervizes területen szerzett tapasztalat
  • Mechanikai, elektronikai és informatikai ismeretek, a problémák eredetének felismerési képessége
  • Erős vezetői affinitás
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban, mely a napi munkavégzéshez elengedhetetlen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Határozott, kiegyensúlyozott, proaktív személyiség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapbér+bónusz)
  • Biztos, hosszú távú, stabil munkahely
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését csatolja önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.