Kézi és gépi magkészítő munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Orosháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyártással foglalkozó dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres öntödéjébe az alábbi munkakörbe

KÉZI ÉS GÉPI MAGKÉSZÍTŐ MUNKATÁRS
Feladatok:
  • A berendezések üzemképes állapotának ellenőrzése minden műszakkezdéskor, a homokkeverék paramétereinek beállítása
  • A gyártásra kikerülő magszekrények ellenőrzése
  • A magvasak, könnyítők, hűtővasak és a samott elemek pontos elhelyezése a magszekrényben
  • Töltéskor a döngölés minőségének felülvizsgálata, a magszekrény felek bontása és a kijárók kivétele. A kijárók letisztítása, majd a kopott részek lehelyezése a formaleválasztóval
  • Az elkészült magok lesorjázása, ügyelve magfelület épségére
  • A magszekrények letakarítása
Munkakör ellátásához szükséges követelmények:
  • 8 általános iskola, 6 hónap gyakorlati idő
  • Szakmunkás bizonyítvány
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Utazástámogatás
  • Szállás biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Orosháza
Jelentkezni fényképes, frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.