Hőkezelő munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyártással foglalkozó dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres öntödéjébe az alábbi munkakörbe

HŐKEZELŐ MUNKATÁRS
Feladatok:
  • Az öntvények hőkezelése a kiadott utasítások alapján
  • A hőkezelő raklapok, kocsik megpakolása és leszedése
  • Az öntvények szétválogatása, hőkezelése
  • A hőkezelt öntvények leszórása, megfelelő színnel történő ellátása
  • A hőkezelő napló pontos vezetése
  • A hőkezelő kemencékhez tartozó homokzár, ventillátorszűrő tisztántartása
Munkakör ellátásához szükséges követelmények:
  • 8 általános iskola, 6 hónap gyakorlati idő
  • Szakmunkás bizonyítvány
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Utazástámogatás
  • Szállás biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Orosháza
Jelentkezni fényképes, frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.