Tervező mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

GÉPÉSZMÉRNÖKÖK FIGYELEM!
Szeretne folyamatosan komplex műszaki problémákon dolgozni olyan környezetben, ahol a munkáját megbecsülik?
De úgy érzi, hogy nem használják ki az Önben rejlő képességeket, ami miatt szakmai fejlődése zsákutcába jutott?
Ebben a pozícióban lehetősége van rá, hogy amit szeretne, valóra váljon!

Ügyfelünk 140 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében. Gyártóüzemeik több, mint 20 országban vannak jelen. Termékeinek és szolgáltatásainak kínálatába a kompresszorok, levegőkezelő rendszerek, építőipari és bányászati berendezések, ipari szerszámok és szerelési rendszerek mellett értékesítés utáni szolgáltatások és bérleti lehetőségek is tartoznak. A magyarországi gyártóüzemben pneumatikus ipari szerszámok előállítása folyik.

Az idei évben a szakmai mérnöki csapat bővülés előtt áll, ezért számukra keresünk most olyan GÉPÉSZMÉRNÖKÖT, aki valamennyi tapasztalatot már szerzett tervezőként.

A pozíció megnevezése: GÉPÉSZ TERVEZŐ

Feladatok:

  • A gyártási kiesők, alkatrész problémák, szerelési problémák hatékony analízisének és kezelésének a biztosítása a tervezési műszaki problémák esetében,
  • Intézkedések bevezetése a specifikációra visszavezethető műszaki problémákra,
  • Alkatrészekre és termékekre vonatkozó műszaki eltérés engedélyezési kérelmek kiértékelése és döntés a termékfelelős beleegyezésével,
  • Műszaki, specifikációs változások végrehajtása, bevezetésének koordinálása a termék felelősök egyetértésével,
  • Szerszámok újratervezése a gyárthatóság növelése érdekében,
  • Folyamatmérnökség támogatása a minőség és a hatékonyság fejlesztése érdekében a termelési folyamatokban,
  • Együttműködés a tervezési osztállyal,
  • Hatékonyan gyártható szerszámok biztosítása,
  • Együttműködés más osztályokkal, a design problémákkal, változásokkal kapcsolatos folyamatokat illetően a hatékony információ áramlás biztosítása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai Gépészmérnök végzettség,
  • Legalább 2 - 3 éves tapasztalat konstruktőrként gyártó cégben,
  • Tapasztalat 3D készüléktervezési szoftverben (ProE ismeret előny),
  • Angol nyelv középfokú ismerete,
  • Windows Office programok ismerete.

Előnyök:

  • Alkatrész gyártási technológiák ismerete előny (fémmegmunkálás, öntés)

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos felelősség, problémamegoldási lehetőség,
  • Skandináv kultúra várja a leendő munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Tervezés/CAD-CAM/Pro-E/Catia
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Fejlesztőmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Tervezés/CAD-CAM/Pro-E/Catia

Egyéb információk:

  • A pozíció Szigetszentmiklóson található, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem probléma a cég megközelítése!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.