Senior manuális tesztelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk a fejlődés élvonalában jár gépészeti méréstechnikai desktop szoftver fejlesztésében. Számos nemzetközi autó-, repülőgép- és óragyár használja terméküket. Az általuk fejlesztett szoftver interaktív 3d-s grafikus felületen kínál megoldást a különféle szerelhetőségi, gyárthatósági analízisekre, illetőleg a mérőgépeken történő 3D-s méréseket követő munkadarab modell alapú kiértékelésére. Folyamatosan növekvő csapatukba keresünk

SENIOR MANUÁLIS TESZTELŐ
pozícióba új munkatársat.
Feladatok:
  • Aktív részvétel a követelmények és specifikációk elemzésében
  • Részvétel a tesztelési módszerek és folyamatok fejlesztésében
  • Tesztelési kockázatok és prioritások felismerése és figyelembe vétele a tesztesetek megtervezése, teszt forgatókönyvek összeállítása és karbantartása során
  • Komplex funkcionális, integrációs és rendszer szintű tesztelési feladatok ellátása, specifikáció és explanatory alapú manuális tesztelés
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, hibák és fejlesztési ötletek rögzítése, ezek életciklusának végigkövetése
  • Automatizálandó tesztesetek definiálása, azok validálása
  • Junior tesztelők munkájának koordinálása és szakmai támogatása
  • Saját fejlesztésű teszt management tool és teszt automata program használata, tesztelése, újonnan felmerülő fejlesztési igények definiálása (programozói tudás nem szükséges)
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat komplex szoftverek tesztelésében
  • Alkalmazkodóképesség gyorsan változó környezetben
  • Megbízhatóság, felelős és minőségre törekvő hozzáállás
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban (dokumentációk írása, olvasása)
Előnyök:
  • Desktop szoftverek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Gyártási / gépipari tapasztalat, 3d-s grafikus alkalmazási tapasztalat
  • ISTQB vizsga
Amit a cég kínál:
Versenyképes fizetés
Véleményedre mindig nyitott rugalmas vezetőség
A munka és magánélet egyensúlya, rugalmas munkaidő
Kiváló megközelíthetőség
Családias környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Jelentkezni frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.